Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, sąskaitų atidarymas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje. „Andumpark Limited“ bendradarbiauja su juridinėmis kontoromis ir bankais kitose šalyse. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė (UK), Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija.

2021-08-05

Gerbiami ponai, Kompanija Andumpark Limited kartu su mokėjimų sistema HAWEX PLC (Malta) jūsų dėmesiui siūlo pilotinį mokėjimo kortelių VISA projektą, skirtą transporto ir logistinėms kompanijoms. Šis projektas suteikia galimybę skubiai ir paprastai atlikti darbo užmokesčio, dienpinigių, apmokėjimo už kurą, kelių rinklavų ir kitų išlaidų, susijusių su tiesiogine veikla, pervedimus. Neribotas kortelių kiekis išduodamas juridiniam asmeniu […]

2020-10-08

2020-10-08 Gerbiami ponai, Informuojame jus, kad nuo 2020 m. spalio 6 d. kompanija Andumpark Limited pasirašė bedradarbiavimo sutartį su bankinių mokėjimų sistema PAYSERA. Nuo spalio 15 d. iki lapkričio 15 d. atsiskaitomosios sąskaitos atidarymas mokėjimo sistemoje PAYSERA – nuolaidos visiems klientams nuo 50 % ! Atidarome atsikaitomąsias sąskaitas Europos kompanijoms, taip pat Anglijos (LTD,LP,LLP) ir […]

2020-10-08

2020-10-08 Gerbiami ponai, Kompanija Andumpark Limited yra bankinės mokėjimų sistemos DYNAPAY partneris. Nuo spalio 15 d. iki lapkričio 15 d. atsiskaitomosios sąskaitos atidarymas mokėjimo sistemoje DYNAPAY – nuolaidos visiems klientams 25 % ! Atidarome atsikaitomąsias sąskaitas Europos kompanijoms, taip pat Anglijos (LTD,LP,LLP) ir Gonkongo (LTD), išskyrus klasikiniams ofšorams. Atsiskaitomųjų sąskaitų atidarymas nuotoliniu būdu. Kontaktai dėl […]

2020-09-18

2020-09-18 Gerbiami ponai, Džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad Andumpark Limited atidaro kompanijos atstovybę Lenkijoje, Olštino mieste.Pateikti dokumentai atidarymui, išnuomotas biuras kompanijai, artimiausiu metu pradės veikti tinklapis www.andumpark.pl Lenkijos rinka mums yra žinoma mes džiaugiamės galėdami aptarnauti klientus Lenkijoje. Kompanijos adresas Lenkijoje: Ul. Piłsudskiego lok 202, 10450 Olsztyn, Polska Tel. +48 698 028 500; Andumpark Limited […]

2019-06-06

Mes siūlome pagalbą atkūriant įmonės dokumentus, atsižvelgiant į visas garantijų fondų grąžinimo proceso savybes; Įskaitant: pagalbą grąžinant garantuotus pinigus ir ne tik; įmonės atnaujinimo paslaugą; pagalbą atidarant banko sąskaitą Jūsų įmonei.

2018-12-12

Mes informuojame, kad labai dažnai naudojamos sukčiavimo schemos, kurias jau aptiko Kipre ir Latvijoje. Sąskaitos realiai neatidaromos arba nedelsiant uždaromos be priežasties paaiškinimo. Mes garantuojame, kad jeigu mūsų klientas atitiks banko reikalavimus, jis galės ilgą laiką valdyti ir vystyti savo verslą!

2018-12-05

Informuojame klientus, kad nuo gruodžio 15 d. yra galimybė atidaryti LP ir LLP kompanijoms sąskaitas Serbijoje, atidarymo kaina yra 4000 EUR (sąlygos bus paskelbtos mūsų svetainėje). Taip pat galima atidaryti LLP, LP ir LTD įmonėms sąskaitas Bulgarijoje (išankstinis įmonės dokumentų ir naudos gavėjo tikrinimas – nuo 200 EUR). Pateikti dokumentus ir identifikuoti tapatybę galite mūsų […]

2018-11-22

Gerb. klientai, deja biuro atidarymas atidedamas dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių. Bet mes džiaugiamės galėdami pranešti, kad pasirašėme protokolą su kolegomis Europoje dėl paslaugų teikimo leidimų gyventi Lenkijoje, Bulgarijoje ir artimiausioje ateityje Rumunijoje, su galimybe gauti nuolatinę gyvenamąją vietą ir PILIETYBĘ. Detali informacija bus mūsų svetainėse 2 savaičių bėgyje !

2018-11-05

Gerbiamieji, Klientai, informuojame Jus ir prašome atkreipti dėmesį į didėjančią įmonių registravimo Lietuvoje paklausą dėl to, kad mokesčių srityje pasikeitė apribojimai, taikomi nerezidentams tokiuose anksčiau labai populiariuose jurizdikcijose kaip Lenkija, Kipras, Latvija ir Škotija.

2018-10-26

Gerbiamieji klientai, informuojame, kad dėl to, kad Latvijos ir Kipro bankai aktyviai uždaro sąskaitas nerezidentinėms įmonėms, mes esame pasirengę pasiūlyti jums galimybę dirbti Europos šalyse – Lenkijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Vengrijoje. Mūsų kompanija siūlo visą spektrą paslaugų, įskaitant apskaitos ir buhalterijos paslaugas. Mes stengiamės palengvinti jūsų darbą kiek įmanoma, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo […]

2018-10-19

Mes informuojame visus savo klientus, kad Maskvoje pirmieji 10 klientų gaus nuolaidas iki 30% visoms paslaugoms be išimties, o visa lapkričio mėnesį pirmoji konsultacija – nemokama. Norime pranešti, kad nuo lapkričio 1 d. LLP ir LP įmonių sąskaitų atidarymas skainuos – 5000 eurų.

2018-10-17

Mes informuojame visus savo klientus, kad filialą Maskvoje adresu Butyrsky val 5 – 429, mes planuojame atidaryti iki 10.11.2018. Klientai turės galimybę aplankyti mus ir gauti pirmąją konsultaciją NEMOKAMAI ! Bus siūlomos labai įdomios schemos organizuoti ir valdyti savo verslą „Rusija-Europa“ ir „Europa-Rusija“. Atsiprašome už tokį ilgą laukimą. Bus malonu Jus matyti!

2018-10-11

Gerbiamieji klientai, informuojame, kad Andumpark Limited įmonės filialas sudarė sutartį dėl biuro nuomos Maskvoje. Artimiausiu metu mes laukiame visus mūsų klientus ir partnerius adresu – Rusija, Maskva, Butyrsky val – 5, 4 aukštas, I salė, 429 biuras.

2018-10-11

Gerbiamieji klientai, informuojame, kad nuo šių metų lapkričio mėnesį Andumpark Limited pradeda registruoti užsienio kompanijas Lietuvoje ir kitose šalyse Rusijos Federacijos gyventojams, taip pat ne Europos Sąjungos gyventojams. Mes turime galimybę atidaryti ir registruoti užsienio kompanijas ir sąskaitas įvairių šalių bankuose.

2018-10-11

Gerbiamieji Klientai, informuojame, kad Andumpark Limited filialas siūlo užsienio kompanijų ir jų filialų atidarymo paslaugas Maskvoje, Rusijoje. Tokia struktūra gali būti naudinga verslui užsienyje, mokesčių atžvilgiu. Mūsų specialistai yra pasirengę jums patarti dėl įmonių atidarymo užsienyje, taip pat pasirengę teikti paramą visuose verslo kūrimo etapuose.

2018-04-10

Gerb. Mūsų klientai, kolegos ir partneriai, esant susiklosčiusiai situacijai, prašome, atkreipti dėmesį į tai, kad mūsų kompanijų agentai yra vieši ir Jums žinomi. Būkite atidūs, jeigu nepažystami žmonės prisistato mūsų kompanijų agentais ir darbuotojais. Jeigu Jums kyla įtarimų, prašome nedelsiant susisiekite su mumis. Norime informuoti, kad nuo Gegužės mėn. 1 d. keisis mūsų paslaugų kainos. […]

2018-03-30

Gerb. klientai informuojame, kad dėl ABLV banko likvidavimo daugeliui klientų kyla problemų su kitų bankų sąskaitų atidarymu garantuoti apdraustos sumos grąžinimą. Į mus kreipiasi daug klientų, turinčių problemų, susijusių su dokumentais, ir vadinamaisiais „beneficiaries“. Mūsų kompanija yra pasirengusi priimti ir teikti paslaugas atidarydami sąskaitas ir dirbdami su dokumentais. Prašome nesikreipti klientų, kurie negali pateikti pagrindinių […]

2018-02-27

Europos Centrinio banko sprendimu Vasario 24 d. nuspręsta likviduoti ABLV Banką. Daugiau informacijos galite rasti www.ABLV.com

2018-01-10

Labai džiaugėmės, kad 2018 metus pradėjome protingai ir linksmai. Sausio 6 d. Vilniuje, „Spindulio progimnazijoje“ sėkmingai praėjo mūsų remiamas šaškių turnyras. Taktiškose kovose dalyvavo žinomi šaškių profesionalai, jaunos šeimos, bei dalyviai iš visos Lietuvos. Turnyro organizatoriai „Maccabi Baltic“, rėmėjai – UAB “Anra Investicija” ir Andumpark Limited bendrovės.

2017-11-17

2018 m. vasario mėn. „Andumpark LTD“ bus 15 metų, mes informuosime Jus apie planuojamus renginius.

2017-11-01

Klientams kurie nėra atidarę kompanijos per mūsų įmonę, banko atidarymo paslaugų kaina – Leu Pay, Paysera ir Citadele – bus vertinama su koeficientu 2.

2017-10-01

Andumpark LTD informuoja klientus, kad 2018 m. Sausio mėn. Maskvoje bus atidarytas filialas su ofisu ir paslaugomis. Visa informacija bus suteikta papildomai.

2016-03-15

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad kovo 15 d. Vilniuje buvo surengtas šaškių turnyras, kurį kuravome. Turnyras vyko po šūkiu: „Tautybių daug, šeima viena“. Renginio organizatoriai „Maccabi Baltic“ ir „Ars Libera International“, rengėjai – „UAB“ Anra Investicija „ir“ Andumpark Limited „.