Banko sąskaitų atidarymas

 Sąskaita banke ar mokėjimo sistemoje tai įmonės finansinės veiklos pagrindas.

Tarpininkaudami su įvairių šalių bankais ir mokėjimo sistemomis siūlome jums pagalbą atidarant sąskaitą Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, ES valstybėse, Kazachstane  ir kitose šalyse.

Atiskaitomoji sąskaita yra būtiniausia sąlyga bet kurios įmonės ūkinėje veikloje. Šiuo metu bankai ir mokėjimo sistemos itin sugriežtino sąskaitų atidarymo politiką ir reikalauja iš kompanijos ne tik skaidraus verslo, bet ir įmonės veiklos buvimo toje šalyje, kurioje atidaroma sąskaita. Ypatingai tai liečia įmones, kurių savininkai ar vadovai yra užsienio šalių piliečiai. Mūsų kompanija, nepaisant sunkumų, padės jums atidaryti sąskaitą Lietuvoje arba kitose šalyse. Mes suteiksime jums konsultaciją, teisinę pagalbą, atstovausime jūsų įmonę atidarant įmonės arba asmeninę sąskaitą.

Klientams, pageidaujantiems atidaryti banko sąskaitas jau egzistuojančioms kompanijoms (registruotoms ne mūsų įmonėje) įvestas papildomas 200 eurų mokestis už išankstinį pateiktų įmonės dokumentų nagrinėjimą.

Padedame atidaryti verslo atsiskaitomąsias, investicines, asmenines banko sąskaitas Lietuvos ir užsienio bankuose bei mokėjimo sistemose,  gauti mokėjimo korteles ir internetinės bankininkystės prieigą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų konsultantais.

Klientams, pageidaujantiems kad Andumpark Limited kontroliuotų mokėjimus ir tiesiogiai integruotų sąskaitos būklę į buhalterinę apskaitą, taikomas papildomas banko sąskaitos aptarnavimo mokestis: nuo 300 EUR į mėnesį. Norime atkreipti dėmesį, kad kiekvienas bankas gali papildomai nustatyti skirtingus klientų aptarnavimo mėnesinius mokesčius.

Paysera, LT

Icard, Bulgarija

PKO BP, PL

Luminor Bankas, LT

PKO SA, PL

MKB Bank, HUN

Multipass, GB

Turkiye Finans Katilim Bankasi, TUR

Urbo bankas, LT

Bank CentrCredit, Kazachstan

Multipass, GB

Turkiye Finans Katilim Bankasi, TUR