BANKO SĄSKAITŲ ATIDARYMAS - Andumpark
paslaugos

BANKO SĄSKAITŲ ATIDARYMAS

Šios dienos aktualus pasiūlymas jūsų verslui.

Mūsų įmonė siūlo pagalbą atidarant banko sąskaitą Kazachstano Respublikos teritorijoje. Norėdami gauti sąskaitą viename iš Kazachstano Respublikos bankų, turite užsiregistruoti šios šalies mokesčių inspekcijoje ir gauti atitinkamus dokumentus. Turedami sąskaitą Kazachstane turėsite galimybę pervesti lėšas savo partneriams įvairiomis valiutomis: Rusijos rubliais, eurais, JAV doleriais. Pinigų pervedimai iš Baltarusijos bankų taip pat neribojami. Darbo šioje šalyje privalumas yra tas, kad turite mokestinių prievolių tik tuo atveju, jei vykdote komercinę veiklą Kazachstano Respublikos teritorijoje. IIN (įmonės direktoriaus identifikacinins numeris KZ), BIN ( įmonės mokesčių mokėtojo kodas KZ) gavimo valstybės institucijose, taip pat banko sąskaitos atidarymo (internetinės bankininkystės paslauga) procedūra galima nuotoliniu būdu. Paslaugos gavimo terminai priklauso nuo visų reikiamo formato dokumentų pateikimo (įmonės dokumentų paketas su vertimu ir apostile, kiti dokumentai pagal pareikalavimą). Visa procedūra paprastai trunka  iki 3 mėnesių.

Visi įmonės dokumentai turi būti legalizuoti/apostiliuoti su notaro patvirtintu ir vertimu į rusų kalbą. Dokumentų sąrašas gali skirtis priklausomai nuo banko reikalavimų. Banko mokesčiai apmokestinami atskirai. Sąskaitos atidarymas viename iš Kazachstano Respublikos bankų kainuoja nuo 3000 eurų, direktoriaus IIN -400 eurų, įmonės BIN-500 eurų. Jeigu Jus sudomino mūsų pasiūlymas, susisiekite su mumis, esame pasiruošę su Jumis aptarti visas sąlygas.

 Sąskaita banke ar mokėjimo sistemoje tai įmonės finansinės veiklos pagrindas.

Tarpininkaudami su įvairių šalių bankais ir mokėjimo sistemomis siūlome jums pagalbą atidarant sąskaitą Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, ES valstybėse, Kazachstane  ir kitose šalyse.

Atiskaitomoji sąskaita yra būtiniausia sąlyga bet kurios įmonės ūkinėje veikloje. Šiuo metu bankai ir mokėjimo sistemos itin sugriežtino sąskaitų atidarymo politiką ir reikalauja iš kompanijos ne tik skaidraus verslo, bet ir įmonės veiklos buvimo toje šalyje, kurioje atidaroma sąskaita. Ypatingai tai liečia įmones, kurių savininkai ar vadovai yra užsienio šalių piliečiai. Mūsų kompanija, nepaisant sunkumų, padės jums atidaryti sąskaitą Lietuvoje arba kitose šalyse. Mes suteiksime jums konsultaciją, teisinę pagalbą, atstovausime jūsų įmonę atidarant įmonės arba asmeninę sąskaitą.

Klientams, pageidaujantiems atidaryti banko sąskaitas jau egzistuojančioms kompanijoms (registruotoms ne mūsų įmonėje) įvestas papildomas 200 eurų mokestis už išankstinį pateiktų įmonės dokumentų nagrinėjimą.

Padedame atidaryti verslo atsiskaitomąsias, investicines, asmenines banko sąskaitas Lietuvos ir užsienio bankuose bei mokėjimo sistemose,  gauti mokėjimo korteles ir internetinės bankininkystės prieigą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų konsultantais.

Klientams, pageidaujantiems kad Andumpark Limited kontroliuotų mokėjimus ir tiesiogiai integruotų sąskaitos būklę į buhalterinę apskaitą, taikomas papildomas banko sąskaitos aptarnavimo mokestis: nuo 300 EUR į mėnesį. Norime atkreipti dėmesį, kad kiekvienas bankas gali papildomai nustatyti skirtingus klientų aptarnavimo mėnesinius mokesčius.

Sąskaitų atidarymo įkainiai:

Prices from:

2000 € – price for our company’s clients

4000 € – price for not our company’s clients

Prices from:

2000 € – price for our company’s clients

4000 € – price for not our company’s clients

Price from – 3000 €

Price from – 2000 €

Price from – 3000 €

Price from – 2000 €

Price from – 2500 €

Price from 2000 € – for our company’s clients

Price from – 2500 €

Price from – 2000 

Price from – 2000 

Price from – 3000 

Kaina nuo – 3000 

Ar turite kokių nors klausimų?

Užpildę formą galite užduoti klausimą mūsų konsultantui!

Atsiliepimas

Feedback