Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, sąskaitų atidarymas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje. „Andumpark Limited“ bendradarbiauja su juridinėmis kontoromis ir bankais kitose šalyse. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė (UK), Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija.

Svarbi Informacija: klientams, pageidaujantiems atidaryti banko sąskaitas jau egzistuojančioms kompanijoms (registruotoms ne mūsų įmonėje) įvedamas papildomas 200 EUR mokestis už išankstinį kliento pateiktų įmonės dokumentų nagrinėjimą. 

 

Nuo 2019 m. mes atidarome banko sąskaitas Lietuvos, Vengrijos, Serbijos ir Latvijos mokėjimo sistemose. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

 

Multivaliutinės sąskaitos

Multivaliutinė sąskaita leidžia kaupti santaupas vienu metu skirtingomis valiutomis.

Infliacija ir žemos bankų palūkanos sumažina depozito, kaip pagrindinio kaupimo instrumento, patrauklumą. Tokioje situacijoje daugelis bankų siūlo multivaliutinį indėlį, leidžiantį ne tik apsaugoti santaupas nuo infliacijos, bet ir gauti reguliarų pelną.

Indėliai skirtingomis valiutomis apsaugo nuo žymių valiutos kurso kritimų. Nuo klasikinio depozito multivaliutinis indėlis skiriasi tuo, kad indėlininkas viena sutartimi gali kaupti skirtingas valiutas.

Pirminis indėlis gali būti įneštas viena valiuta, o kaupimo struktūrą (valiutų krepšelį) klientas pasirenka savo nuožiūra. Visą indėlio sutarties terminą klientas gali laisvai pervesti pinigus iš vienos valiutos į kitą, atsižvelgdamas į valiutų kurso svyravimą.

Valiutų proporcija klientas gali pakeisti pakankamai greitai, naudodamasis internetine bankininkyste arba atvykęs į banko biurą.

Tokie indėliai ypač patrauklūs klientams, gaunantiems pajamas viena valiuta, o išlaidas planuojantiems kita.

 

Mokėjimo kortelės

Mokėjimo kortelė yra elektroninė piniginė, leidžianti greitai ir saugiai atsiskaityti negrynaisiais pinigais.

Mūsų partneriai siūlo skirtingas mokėjimo korteles.

 

Kreditinės kortelės

„Master Card Platinum“ ir „Visa Platinum“ yra prestižinės kortelės, skirtos klientams, gaunantiems aukščiausias pajamas.

 

Bevardės kortelės

Debetinė kortelė skirta tik grynųjų lėšų paėmimui bankomate, nedidesnei sumai, negu sąskaitos likutis. Kortelė yra maksimaliai konfidenciali, todėl kad ant jos nenurodomas savininko vardas ir pavardė, taip pat nėra savininko parašo. Kaip sąskaitos valiutą galima pasirinkti eurus arba JAV dolerius.

 

Banko sąskaitos aptarnavimas:

nuo 300 EUR menesiui.

 

Sąskaitos atidarymo kaina:

Paysera, Lietuva

Kainos nuo :

2000 € - esant mūsų kompanijos klientais

4000 - nesant mūsų kompanijos klientais

LeuPay, Liuksemburgas

Kainos nuo :

2000 € - esant mūsų kompanijos klientais

4000 - nesant mūsų kompanijos klientais

BNP Paribas, Lenkija

Kaina nuo - 3000

Luminor Bankas, Lietuva

Kaina nuo - 2000

PKO BP, Lenkija

Kaina nuo - 3000

MKB Bank, Vengrija

Kaina nuo - 2000

DynaPay, Didžioji Britanija

Kaina nuo - 2500

Turkiye Finans Katilim Bankasi, Turkija

Kainos nuo :

2000 € - esant mūsų kompanijos klientais

4000 - nesant mūsų kompanijos klientais

Medicinos bankas, Lietuva

Kaina nuo - 2500

Raiffeisenbank, Rusija

Kaina nuo - 2000

Alfa-Bank, Rusija

Kaina nuo - 2000

API Bank, Serbija

Kaina nuo - 3000