Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, sąskaitų atidarymas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje. „Andumpark Limited“ bendradarbiauja su juridinėmis kontoromis ir bankais kitose šalyse. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė (UK), Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija.

Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, sąskaitų atidarymas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje. 

„Andumpark Limited“ bendradarbiauja su juridinėmis kontoromis ir bankais kitose šalyse.
Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė ( UK), Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir kitos.

Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija.

 

UAB „Andumpark“ padeda įregistruoti naujas įmones Lietuvoje.

Į pilną įmonės registracijos paketą įeina:

Įmonės įstatai;

Steigimo sutartis;

Įmonės registravimas Valstybiniame Registrų Centre;

Registravimas Mokesčių inspekcijoje;

Įmonės kodo gavimas;

Patentų biuro patvirtinimas apie įmonės pavadinimą;

Notarinės išlaidos;

Banko sąskaita su nuotoliniu valdymu;

Spaudo gamyba.

Papildomos paslaugos:

Įmonės adresas papildomai apmokestinamas, tęsiamas kasmet;

Pašto adresas;

Dokumentų vertimas.

Buhalterinis įmonės aptarnavimas – už papildomą kainą.