Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, sąskaitų atidarymas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje. „Andumpark Limited“ bendradarbiauja su juridinėmis kontoromis ir bankais kitose šalyse. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė (UK), Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija.

Andumpark Limited ir bankinių mokėjimų sistemos PAYSERA partnerystė

2020-10-08

Gerbiami ponai,

Informuojame jus, kad nuo 2020 m. spalio 6 d. kompanija Andumpark Limited pasirašė bedradarbiavimo sutartį su bankinių mokėjimų sistema PAYSERA.

Nuo spalio 15 d. iki lapkričio 15 d. atsiskaitomosios sąskaitos atidarymas mokėjimo sistemoje PAYSERA – nuolaidos visiems klientams nuo 50 % !

Atidarome atsikaitomąsias sąskaitas Europos kompanijoms, taip pat Anglijos (LTD,LP,LLP) ir Gonkongo (LTD), išskyrus klasikiniams ofšorams.

Atsiskaitomųjų sąskaitų atidarymas nuotoliniu būdu.

Kontaktai dėl atsiskaitomųjų sąskaitų atidarymo:

info@andumpark.eu

zilvinas@anrainvesticija.eu

elena@andumpark.eu

Andumpark Limited komanda