Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, sąskaitų atidarymas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje. „Andumpark Limited“ bendradarbiauja su juridinėmis kontoromis ir bankais kitose šalyse. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė (UK), Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija.

Andumpark Limited atstovybė Lenkijoje

2020-09-18

Gerbiami ponai,

Džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad Andumpark Limited atidaro kompanijos atstovybę Lenkijoje, Olštino mieste.Pateikti dokumentai atidarymui, išnuomotas biuras kompanijai, artimiausiu metu pradės veikti tinklapis www.andumpark.pl

Lenkijos rinka mums yra žinoma mes džiaugiamės galėdami aptarnauti klientus Lenkijoje.

Kompanijos adresas Lenkijoje:

Ul. Piłsudskiego lok 202, 10450 Olsztyn, Polska

Tel. +48 698 028 500;

Andumpark Limited komanda

2020-09-18

Panie i Panowie

Miło nam poinformować, że Andumpark Limited otwiera przedstawicielstwo w Polsce w Olsztynie. Złożono dokumenty na otwarcie, wynajęto biuro firmy. Adres firmy w Polsce:

Ul. Piłsudskiego lok 202, 10450 Olsztyn, Polska

Tel. +48 698 028 500; website www.andumpark.pl

Znamy polski rynek i z przyjemnością będziemy obsługiwać klientów w Polsce.

Andumpark Limited team