Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, sąskaitų atidarymas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje. „Andumpark Limited“ bendradarbiauja su juridinėmis kontoromis ir bankais kitose šalyse. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė (UK), Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija, Vengrija ir kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija.

Andumpark Limited ir bankinių mokėjimų sistemos HAWEX (PLC) Malta partnerystė

Gerbiami ponai,

Kompanija Andumpark Limited kartu su mokėjimų sistema HAWEX PLC (Malta) jūsų dėmesiui siūlo pilotinį mokėjimo kortelių VISA projektą, skirtą transporto ir logistinėms kompanijoms. Šis projektas suteikia galimybę skubiai ir paprastai atlikti darbo užmokesčio, dienpinigių, apmokėjimo už kurą, kelių rinklavų ir kitų išlaidų, susijusių su tiesiogine veikla, pervedimus.
Neribotas kortelių kiekis išduodamas juridiniam asmeniu ir jos nesusietos su naudotojo vardu (darbuotojo ar vairuotojo). Kortelė gali būti fizinė ir gali būti virtuali, susieta su Google Pay / Apple Pay.
Laikotarpiai ir kainos aptariami su klientu individualiai, priklausomai nuo kiekio, veiklos rinkos ir kitų sąlygų. Taip pat naudojimuisi kortelėmis kliento kompanijai bus reikalinga atidaryti atsiskaitomąją sąskaitą HAWEX PLC mokėjimų sistemoje.

Jeigu susidomėjote, mes pasirengę atsakyti į papildomus klausimus.

Su pagarba,
Andumpark Limited