Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje.

„Andumpark Limited“ bendradarbiauja su Kanados, Kipro ir Jungtinės Karalystės juridinėmis kontoromis. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė, Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija ir kai kurios kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija bei leidimo laikinai gyventi suteikimu klientams, investuojantiems Europos Sąjungoje (daugiausia Baltijos šalyse).

Žymi veiklos dalis yra susijusi su bankų veikla: sąskaitų atidarymu, kasdienėmis operacijomis, banko produktų platinimu ir konsultavimu. Kompanija yra sudariusi atstovavimo sutartis su bankais Baltijos šalyse, Europos Sąjungoje ir Karibų regione. Su bankais kituose regionuose bendradarbiauja mūsų partneriai.

2017-11-17

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.2018 m. vasario mėn. „Andumpark LTD“ bus 15 metų, mes informuosime Jus apie planuojamus renginius. Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2017-11-01

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Klientams kurie nėra atidarę kompanijos per mūsų įmonę, banko atidarymo paslaugų kaina – Leu Pay, Paysera, ABLV ir Citadele – bus vertinama su koeficientu 2. Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2017-10-01

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Andumpark LTD informuoja klientus, kad 2018 m. Sausio mėn. Maskvoje bus atidarytas filialas su ofisu ir paslaugomis. Visa informacija bus suteikta papildomai. Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2016-03-15

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Džiaugiamės galėdami pranešti, kad kovo 15 d. Vilniuje buvo surengtas šaškių turnyras, kurį kuravome. Turnyras vyko po šūkiu: „Tautybių daug, šeima viena“. Renginio organizatoriai „Maccabi Baltic“ ir „Ars Libera International“, rengėjai – „UAB“ Anra Investicija „ir“ Andumpark Limited „. Did you find apk for android? You can […]