Kompanija „Andumpark Limited“ įsteigta 2003 metais Jungtinėje Karalystėje. Nuo pat steigimo datos pagrindinė įmonės veikla yra – įmonių registravimas, mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos ir teisinės paslaugos. Įmonės buveinė yra Vilniuje.

„Andumpark Limited“ bendradarbiauja su Kanados, Kipro ir Jungtinės Karalystės juridinėmis kontoromis. Pagrindinės jurisdikcijos, kuriose registruojame įmones, yra šios: Jungtinė Karalystė, Honkongas, Kipras, Latvija, Lietuva, Estija, Slovakija, Lenkija ir kai kurios kitos. Be įmonių registravimo ir buhalterinių paslaugų teikimo, kompanija taip pat teikia juridines paslaugas, susijusias su migracija bei leidimo laikinai gyventi suteikimu klientams, investuojantiems Europos Sąjungoje (daugiausia Baltijos šalyse).

Žymi veiklos dalis yra susijusi su bankų veikla: sąskaitų atidarymu, kasdienėmis operacijomis, banko produktų platinimu ir konsultavimu. Kompanija yra sudariusi atstovavimo sutartis su bankais Baltijos šalyse, Europos Sąjungoje ir Karibų regione. Su bankais kituose regionuose bendradarbiauja mūsų partneriai.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ANDUMPARK LIMITED

85 Great Portland Street, First Floor,
LONDON, W1W 7 LT,
UNITED KINGDOM
www.andumpark.eu
E-mail : info@andumpark.eu
Skype: Andumpark

 

ANDUMPARK LIMITED

Naugarduko g. 100 – 603, 604 Vilnius
Tel. +37052045948; +37052041885; +37052041887;
Fax: +37052041886.
E-mail : info@andumpark.eu
Skype : Andumpark

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.