ĮMONĖS REGISTRAVIMO BAHREINE SĄLYGOS

Bahreino karalystė Artimųjų Rytų  regione sparčiai vystosi įvairiose verslo srityse, ypač naftos verslo srityje, plečia bankų sektorių ir kt. Siekdama pritraukti investuotojus, Vyriausybė skatina ekonomikos prekybos ir finansų sektorius, akcentuodama žemus mokesčių tarifus ir galimybę kurti ofšorinį verslą.

Valdymo struktūra 

Labiausiai paplitusi forma yra W.L.L. \”su ribota atsakomybe\”. Jo steigimui reikalingi 2 akcininkai. Leidžiamas 100% užsienio kapitalas. Direktorius  gali būti užsienietis. Įmonės savininkas negali eiti direktoriaus pareigų. Yra tam tikri reikalavimai  jei įmonėje yra daugiau nei 10 akcininkų.

Įmonių registracija

Pirmas žingsnis yra gauti komercinę registraciją arba CR. Būtina pateikti sekančią informaciją: vardą, pavardę, pilietybę, kontaktus,  paso duomenis, veiklos rūšį, adresą. Prireikus Pramonės, prekybos ir turizmo ministerija gali paprašyti kitos specifinės informacijos.

Įstatinis kapitalas

Įstatymas nustato minimalų kapitalo dydį 10 tūkstančių dinarų. Visas kapitalas turi būti padalintas į lygias dalis, kurių minimali suma yra 50 dinarų. Įstatymas draudžia dalyti akcijas ir išleisti jas į laisvą apyvartą. Norint įregistruoti įmonę, būtina, kad visos akcijos būtų apmokėtos ir paskirstytos tarp akcininkų.

Kiti reikalavimai norint atidaryti įmonę Bahreine

 Įstatymas  reikalauja, kad ofšorinės bendrovės:

 1. Turėti oficialų biurą Bahreine.

 2. Vykdyti komercinę veiklą už šalies ribų. 

3. Įmonės pavadinimas turi baigtis santrumpa „W.L.L.“  t.y. „su ribota atsakomybe“.

Finansai ir auditas

Visos įmonės,  nepaisant jų veiklos specifikos,  privalo reguliariai teikti finansines ataskaitas valstybinėms įstaigoms. Taip pat  ataskaitoms taikomas privalomas auditas.

Pagrindiniai mokesčiai

Bahreine registruotos įmonės nemoka pajamų mokesčio, kapitalo prieaugio, PVM, žyminio mokesčio ir kt.,  jei verslą vykdo už šalies rybų.

Pagrindiniai įkainiai (Bahreino dinarai):

  • Įstatinis kapitalas – min 10 000
  • Įmonės steigimas nuo – 4 750
  • Veiklos licencija nuo – 1 150
  • Banko sąskaitos atidarymas nuo – 2 500

Jei jus sudomino mūsų pasiūlymai, būtinai susisiekite su mumis.